PUNKT POBRAŃ W GLIWICACH I KATOWICACH!!! Zadzwoń i ustal dogodny termin badań
Bezpłatne  badania prenatalne  i  profilaktyka raka szyjki macicy  dostępne już w GlivClinic.
Zapraszamy na badania endoskopowe. Zadzwoń i zapisz się na swój termin już dzisiaj!
emslim modelowanie sylwetki
https://glivclinic.pl/poradnie/emslim-gliwice/

EmSLIM / CmSLIM Gliwice

EmSLIM to najbardziej zaawansowany elektromagnetyczny stymulator mięśni oparty na nieinwazyjnej technologii HI-EMT. Trening EMS służy do budowy i wzmacniania mięśni oraz redukcji tkanki tłuszczowej.

Elektrostymulacja to nowoczesna i wygodna metoda, dzięki której odchudzanie nie musi być okupione ogromnym wysiłkiem. Budowa masy mięśniowej stała się prostsza niż kiedykolwiek. A efekty są nawet bardziej motywujące niż trener personalny.

Treningi EMS na certyfikowanym sprzęcie

W GlivClinic korzystamy z EmSLIM / CmSLIM. W odróżnieniu od obecnych na rynku urządzeń kosmetycznych to sprzęt medyczny z certyfikatem jakości, bezpiecznym i skutecznym. Inne urządzenia, które często nazywają się podobnie i również podobnie wyglądają nie mają z oryginalnym EmSLIM / CmSLIM wiele wspólnego. Tylko zabiegi na oryginalnym i bezpiecznym urządzeniu zapewniają skuteczność i bezpieczeństwo zabiegu.

Certyfikat EmSLIM / CmSLIM 2020-182 Rev00 Emslim – scad2024-05-27

Perfekcyjne ciało w ekspresowym czasie wydaje się być niemożliwe, ale trening z EMSLIM wszystko zmienia. Urządzenie wykorzystuje aplikatory, które generują pole elektromagnetyczne powodując skurcze mięśni. Gdy wykonujesz klasyczny trening, takie sygnały wysyła mózg.

Przyrost tkanki mięśniowej odbywa się całkowicie naturalnie – zadaniem EmSLIM jest wsparcie w pokonywaniu własnych ograniczeń. Bez wyczerpujących, intensywnych ćwiczeń, które często są obciążające dla organizmu.

Trening EMS – elektrostymulacja mięśni

Dzięki EMS można osiągnąć znacznie więcej niż jesteśmy w stanie wypracować sami. Technologia HI-EMT w najefektywniejszy możliwy sposób stymuluje maksymalne skurcze mięśni. Takiej zmiany w swoim ciele jeszcze nie doświadczyliście. Pacjent w trakcie zabiegu może oddać się relaksowi, podczas gdy EmSLIM stymuluje mięśnie do pracy równej nawet 20 000 przysiadów lub brzuszków!

Lubisz sport? Siłownia i dodatkowe ćwiczenia mogą stać się uzupełnieniem treningu EMS. Twój trener będzie zdumiony rezultatami! Aby osiągać optymalne efekty, zaleca się wykonywanie treningu EmSLIM dwa razy w tygodniu.

Redukcja cellulitu – efekt treningu EMS

EmSLIM sprawdzi się przy zabiegach w każdej strefie ciała, między innymi w treningu brzucha, pośladków, ud czy ramion. Wymarzona sylwetka jeszcze nigdy nie była tak łatwo dostępna. EMS posiada specjalistyczne sesje treningowe – można wybierać konkretne lub stosować je naprzemiennie, w zależności od oczekiwań. Programy Herkulesa i Wenus rozbudują mięśnie. Ale to nie koniec opcji! Programy Dawida i Afrodyty zauważalnie zredukują tkankę tłuszczową.

Jeżeli trudno Ci na co dzień zmotywować się do aktywności fizycznej, na przykład regularnych wizyt na siłowni, skorzystaj z treningu EMS. Dopasuj częstotliwość treningów do Twoich możliwości. Trening EMS jest bezpieczny dla stawów, może towarzyszyć fizjoterapii. Impulsy docierają do głębokich partii mięśni, nie obciążając miejsc narażonych na kontuzje wówczas, gdy wykonujesz klasyczny trening siłowy lub aerobowy.

Pierwszy trening EMS w Gliwicach

Technologia HI-EMT to niesamowite rozwiązanie. Poznaj bliżej zabieg EmSLIM i przekonaj się, że nie ma miejsca na dalsze wymówki – wymarzona sylwetka jest na wyciągnięcie ręki. Skontaktuj się z nami telefonicznie i zarezerwuj wizytę.

Mieszkasz w Gliwicach lub w pobliżu? W GlivClinic znajdziesz znakomitą kompleksową ofertę wspierającą zdrowie, dobre samopoczucie i formę.

Zadzwoń i umów dogodny termin: +48326007976
Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz więcej informacji.
Zobacz cennik zabiegów