fbpx
emslim wyszuplanie
Oferta specjalna – Walentynkowa – zabieg EMSLIM/CMSLIM w cenie 250 zł

W związku z pandemią koronawirusa, w gabinecie obowiązują środki ochrony osobistej (maseczki ochronne, dezynfekcja rąk i powierzchni, rękawiczki ochronne). Prosimy o przychodzenie na wyznaczoną godzinę, w miarę możliwości bez osób towarzyszących. Nasze zasady bezpieczeństwa znajdziesz TUTAJ

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Naszych Pacjentów rozpoczęliśmy współpracę z firmą MediRaty, która oferuje możliwość ratalnego finansowania usług medycznych.

 Zalety:

Minimum formalności;

Decyzja w ciągu 30 min. od nawiązania kontaktu;

Brak wstępnych opłat;

Akceptacja zróżnicowanych źródeł dochodu.

FINANSOWANIE W 3 KROKACH

Krok 1. Bezpłatna weryfikacja zdolności kredytowej i historii kredytowej oraz ustalenie z Konsultantem MediRat warunków Umowy ratalnej dogodnego miejsca na jej podpisanie (wysyłka kurierem MediRat).
Krok 2. Podpisanie Umowy ratalnej w obecności kuriera, co jest sygnałem do uruchomienia płatności.
Krok 3. Rozpoczęcie ustalonej z lekarzem procedury medycznej.

Zgodnie z Ustawą o kredycie konsumenckim lekarz/Pożyczkobiorca ma 14 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyn. Należy w takim przypadku przekazać do MediRat (drogą elektroniczna lub tradycyjną) odpowiednie, wskazane w Umowie ratalnej pismo.

WERYFIKACJA Z KONSULTANTEM

Weryfikacja jest bezpłatna i trwa kilka minut. W celu uzyskania kredytu proszę o kontakt  z nami – Centrum Medyczne GlivClinic. Więcej informacji o systemie ratalnym MediRaty można znaleźć na stronie internetowej  www.MediRaty.pl