PUNKT POBRAŃ W GLIWICACH I KATOWICACH!!! Zadzwoń i ustal dogodny termin badań
Bezpłatne  badania prenatalne  i  profilaktyka raka szyjki macicy  dostępne już w GlivClinic.
Zapraszamy na badania endoskopowe. Zadzwoń i zapisz się na swój termin już dzisiaj!
https://glivclinic.pl/poradnie/okulistyka-gliwice/

Okulista Gliwice

Okulistyka to gałąź medycyny, która zajmuje się badaniem wad wzroku oraz dolegliwości oczu. Okuliści wykonują badania, które pozwalają na znalezienie przyczyn, postawienie diagnozy i wdrożenie odpowiedniego leczenia. Opinii w tym zakresie może potrzebować także pacjent leczący się aktualnie u lekarza innej specjalności, na przykład neurologa.

Wskazaniem do tego, aby lekarz sprawdził stan i kondycję oczu jest każdy dyskomfort narządu wzroku, ale i okolic oka.

Okulista dziecięcy Gliwice

Dla najmłodszych pacjentów wizyty u lekarzy (bez względu na specjalizację) bywają stresujące. W GlivClinic dbamy o to, aby wizyta przebiegła bezstresowo, a dzieci wymagające konsultacji okulistycznej były pod opieką najlepszych specjalistów.

Dzięki takiemu podejściu nasze Centrum cieszy się znakomitą opinią wśród rodziców.

Okulistyka Gliwice

Badanie u okulisty warto umówić, gdy pojawią się niepokojące objawy, takie jak na przykład:

 • zawężone pole widzenia,
 • widoczne plamki,
 • permanentne i uciążliwe mruganie,
 • stany zapalne powiek,
 • zawężenie ostrości widzenia.

Choroby oczu w bardzo wielu przypadkach są łatwe do wyleczenia. Należy jednak pamiętać, że istotne jest, aby lekarz mógł nas zbadać już w początkowej fazie rozwoju choroby. Bardzo często wystarczy odpowiedni lek. W razie potrzeby pacjenci kierowani są na specjalistyczne zabiegi.

Poradnia okulistyczna Gliwice

Pacjentom chcącym zbadać wzrok profilaktycznie lub poddać się leczeniu chorób oczu polecamy ofertę GlivClinic. Opinii lekarza warto zasięgać regularnie, szczególnie jeśli pracujemy przy komputerze lub prowadzimy samochód. Opinii lekarskiej dotyczącej jakości widzenia wymaga się między innymi w procesie ubiegania się o prawo jazdy.

Podstawowe badanie można wykonać w gabinecie, poważniejsze zabiegi wykonywane są na oddziale okulistycznym.

Przychodnia okulistyczna Gliwice

Okulista podczas przeprowadzania wywiadu medycznego, zapyta, co skłoniło Cię do wizyty. Należy wówczas możliwie najdokładniej opisać dolegliwości, czas ich występowania. Jeśli przyjmowany jest lek, trzeba podać jego nazwę i czas stosowania. Jeśli wykonane były badania diagnostyczne, ich wyniki warto przynieść ze sobą. Mogą być istotnym materiałem porównawczym w procesie wydawania diagnozy.

W naszym Centrum w Gliwicach zajmujemy się między innymi:

 • badaniem dna oka,
 • doborem okularów i szkieł kontaktowych,
 • badaniem pola widzenia,
 • podstawowym i zaawansowanym badaniem wzroku, badaniem ostrości wzroku, ciśnienia wewnątrzgałkowego, oceną struktur gałki ocznej,
 • badaniem krzywizny gałki ocznej,
 • OCT plamki/tarczy nerwu wzrokowego,
 • USG gałki ocznej,
 • autorefraktometrią,
 • usuwaniem zmian skórnych w okolicach oczu za pomocą metod chirurgicznych, lasera CO2 i plazmy.

Poradnia okulistyczna dla dzieci Gliwice

Centrum GlivClinic to miejsce, w którym znajdziesz bogaty wachlarz usług medycznych oraz specjalistów w takich dziedzinach jak okulistyka, neurologia, chirurgia.

Nasi lekarze przyjmują pacjentów w każdym wieku, również dzieci.

Leczenie chorób oczu – Gliwice Centrum Medyczne ul. Dworcowa

Możesz zapisać się na spotkanie poprzez rejestrację internetową na stronie bądź w serwisie Znany Lekarz.

Umów wizytę w Centrum GlivClinic u wybranego specjalisty. Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami i powiedz, w czym możemy Ci pomóc.

Proponujemy również inne formy pomocy jak i leczenia. Można skorzystać także z naszych usług w Katowicach i wybrać ofertę przychodnie neurologiczne Katowice czy też neurolog Gliwice NFZ oraz lekarz psychiatra Gliwice. Pod tymi hasłami kryją się najlepsi specjaliści, którzy skutecznie pomogą w postawieniu odpowiedniej diagnozy jak i poprowadzą odpowiednie leczenie. To nie wszystko. Oferujemy również możliwości konsultacji takie jak leczenie otyłości Śląsk czy też usługi z zakresu gastroskopia bezstresowa Katowice.

Na naszej stronie internetowej w momencie wyszukiwania danego zapytania znajdują się odpowiedzi do danych odnośników, wystarczy przeszukać naszą stronę glivclinic.pl aby uzyskać wszelkie informacje. Podczas konsultacji nasz wyszkolony personel odpowie na wszelkie zadane pytania. Neurologiczne przyczyny nietrzymania moczu? Na to i inne zapytania odnajdziesz odpowiedź u nas na stronie bądź też po umówieniu się na konsultację. Zapraszamy!