PUNKT POBRAŃ W GLIWICACH I KATOWICACH!!! Zadzwoń i ustal dogodny termin badań
Bezpłatne  badania prenatalne  i  profilaktyka raka szyjki macicy  dostępne już w GlivClinic.
Zapraszamy na badania endoskopowe. Zadzwoń i zapisz się na swój termin już dzisiaj!

Informacje

  • Imię i nazwiskoRoksana Barglik
  • Specjalność Chirurg dziecięcy
  • Oddział GlivClinic Katowice

Dodatkowe informacje

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Doktor nauk medycznych na podstawie obronionej z wyróżnieniem rozprawy doktorskiej dotyczącej zastosowania małoinwazyjnej techniki torakoskopowej w leczeniu ropniaków opłucnej u dzieci. Zawodowo związana z Oddziałem Chirurgii Wad Rozwojowych Dzieci i Traumatologii Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 1 w Zabrzu, gdzie odbyła również szkolenie specjalizacyjne z zakresu chirurgii dziecięcej.
Aktywny uczestnik ogólnopolskich oraz międzynarodowych konferencji oraz licznych szkoleń praktycznych w zakresie chirurgii dziecięcej i technik małoinwazyjnych.
Autor publikacji naukowych oraz referatów wygłaszanych na zjazdach krajowych i międzynarodowych.
Wśród zainteresowań zawodowych, poza chirurgią dziecięcą pasjonuje się chirurgią małoinwazyjną i wideochirurgią, leczeniem oparzeń i ran pourazowych oraz leczeniem żywieniowym, dlatego systematycznie poszerza swoją wiedzę i doskonali umiejętności również w tym zakresie.
Wie, jak ważne w przypadku małego pacjenta jest zaufanie osiągane pomiędzy rodzicem i dzieckiem a lekarzem, o co dba w swojej pracy zawodowej.

Szczegóły

Chirurg dziecięcy

Roksana Barglik - ZnanyLekarz.pl