PUNKT POBRAŃ W GLIWICACH I KATOWICACH!!! Zadzwoń i ustal dogodny termin badań
Bezpłatne  badania prenatalne  i  profilaktyka raka szyjki macicy  dostępne już w GlivClinic.
Zapraszamy na badania endoskopowe. Zadzwoń i zapisz się na swój termin już dzisiaj!

Informacje

  • Imię i nazwiskoKarolina Makoś
  • Specjalność Ginekolog Ginekolog dziecięcy
  • Oddział GlivClinic Gliwice

Dodatkowe informacje

Dr Karolina Makoś specjalizuje się w ginekologii i położnictwie. Dbając o najwyższy poziom świadczonych usług medycznych stale poszerza swoją wiedzę, zdobywając coraz to większe doświadczenie. Doktor Makoś jest absolwentką Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko – Dentystycznym w Zabrzu na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Jest także absolwentką Rheinische Friedrich Wilhelms Universität Bonn.

Jest doświadczonym pracownikiem Szpitala Wielospecjalistycznego w Gliwicach oraz Centrum Medycznego GlivClinic. Jako lekarz ginekolog uczestniczyła w wielu szkoleniach i kursach zawodowych, podnosząc swoje kompetencje.

Wiodące obszary zainteresowań dotyczą diagnostyki ultrasonograficznej w położnictwie i ginekologii, opieki nad ciążą fizjologiczną i powikłaną, gienkologii dziecięcej, profilaktyki choroby szyjki macicy, ginekologii estetycznej, leczenia chorób sromu.

Dr Makoś wykonuje laserowe i radiofrekwencyjne zabiegi leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu, laserowo przeprowadza również zabiegi labioplastyki, rewitalizacji pochwy oraz kolposkopie i histeroskopie diagnostyczne i operacyjne.

Szczegóły

rz.pl/karolina-makos/ginekolog/piekary-slaskie" rel="nofollow" data-zlw-calendar-id="993469" data-zlw-doctor="karolina-makos" data-zlw-type="big_with_calendar" data-zlw-opinion="false" data-zlw-hide-branding="true">Karolina Makoś - ZnanyLekarz.pl