PUNKT POBRAŃ W GLIWICACH I KATOWICACH!!! Zadzwoń i ustal dogodny termin badań
Bezpłatne  badania prenatalne  i  profilaktyka raka szyjki macicy  dostępne już w GlivClinic.
Zapraszamy na badania endoskopowe. Zadzwoń i zapisz się na swój termin już dzisiaj!

Informacje

  • Imię i nazwiskoJustyna Soroka
  • Specjalność Psycholog Psycholog dziecięcy Terapeuta
  • Oddział GlivClinic Gliwice GlivClinic Katowice Stamina

Dodatkowe informacje

Wieloletni pracownik Szpitala Miejskiego nr 4 w Gliwicach. Konsultantka pacjentów na oddziale pediatrii w Szpitalu Miejskim w Rudzie Śląskiej. Pracuję także w Centrum Medycznym GlivClinic, Centrum Medyczno-Terapeutycznym Stamina, Centrum Zdrowia Psychicznego i Leczenia Uzależnień Familia w Gliwicach oraz Centrum Terapii Systemowej i Pomocy Psychologicznej DIADA.

Jest członkiem miejskiego Zespołu Interdyscyplinarnego ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie. Ukończyła liczne szkolenia podyplomowe w zakresie diagnozy i terapii dzieci oraz młodzieży z trudnościami emocjonalnymi. Ukończyła i pracuje także jako psycholog transportu, w Centrum Medycznym Medicover w Gliwicach.

Kształci się w zakresie psychologii klinicznej- subspecjalizacja psychologia kliniczna dzieci i młodzieży przy CSK nr 1 w Zabrzu. Posiada doświadczenie między innymi w prowadzeniu warsztatów i grup socjoterapeutycznych. Zajmuje się terapią indywidualną i grupową. Ponadto prowadzi kursy pierwszej pomocy przedmedycznej i jest czynnym zawodowo ratownikiem medycznym.