PUNKT POBRAŃ W GLIWICACH I KATOWICACH!!! Zadzwoń i ustal dogodny termin badań
Bezpłatne  badania prenatalne  i  profilaktyka raka szyjki macicy  dostępne już w GlivClinic.
Zapraszamy na badania endoskopowe. Zadzwoń i zapisz się na swój termin już dzisiaj!

Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna jest dostępna dla Ciebie w GlivClinic, bo bycie zdrowym to również bycie pięknym. Głównym celem konsultacji z zakresu medycyny estetycznej w GlivClinic jest analiza Twoich potrzeb, przedstawienie najlepiej dopasowanych, koniecznych do przeprowadzenia zabiegów i określenie możliwych do uzyskania rezultatów. Biorąc pod uwagę to, że Twoje bezpieczeństwo i Twój naturalny wygląd powinny pozostawać na pierwszym miejscu przez cały proces leczniczy, zabiegi dobieramy indywidualnie.

Dzięki dostępności szerokiej gamy zabiegów jak botoks, kwas hialuronowy, nici liftingujące, zabiegi laserowe, mezoterapia, itp. z wieloma problemami możemy zapewnić Ci bardzo dobry rezultat. Nie tylko Twój młodszy wygląd, ale także korekcja blizn, przebarwień, usunięcie zmian skórnych, redukcja nadpotliwości są realizowane w ramach medycyny estetycznej. Osiągnięcia na polu medycyny anti-ageing pozwalają znacznie przedłużyć młody i atrakcyjny wygląd.

poradni chirurgicznej Centrum Medycznego GlivClinic zapewniamy Ci kompleksowe podejście również od strony medycyny estetycznej – możesz od razu umówić się na konsultację u lekarza medycyny estetycznej z Gliwic. Aby zapisać się na wizytę, zachęcamy do skorzystania z rejestracji online przez widget dostępny na naszej stronie bądź portal Znany Lekarz.

 

Sprawdź ofertę na zabiegi: