Zapoznaj się z naszymi zasadami bezpieczeństwa TUTAJ

Informacje

  • Imię i nazwiskoUrszula Pieprzyca
  • Specjalność Ginekolog Ginekolog dziecięcy
  • Oddział GlivClinic Gliwice GlivClinic Katowice Stamina

Dodatkowe informacje

Obecnie pracuję w Szpitalu Wielospecjalistycznym w Gliwicach przy ul. Kościuszki 1. Ponadto przyjmuję pacjentki w trzech placówkach medycznych tj. w Centrum Medycznym GlivClinic, Przychodni Eskulap oraz klinice AKMED. Posiadam doświadczenie w ultrasonografii ginekologicznej oraz kolposkopii.

Szczegóły

Szanowni Państwo,

mając na uwadze to, iż wiele pacjentek oczekuje kontynuacji opieki medycznej zdecydowałam się w tym trudnym okresie nadal świadczyć usługi medyczne.

Pacjentki, które zapisały się na wizytę w Centrum Medycznym GlivClinic lub Przychodni Eskulap są obsługiwane bez zmian. Pragnę podkreślić, że bezpieczeństwo pacjentek i pracowników placówek w których pracuje jest obecnie najważniejsze. Dlatego placówki te wdrożyły działania zgodne z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego oraz zaleceniami WHO rekomendowanymi w czasie epidemii. Zarząd Kliniki AKMED podjął natomiast decyzję o czasowym wstrzymaniu wizyt, stąd te wizyty w najbliższym czasie nie odbędą się.

Bardzo proszę o wyrozumiałość i stosowanie się do wszelkich zaleceń przedstawionych przez personel placówek w których przyjmuję pacjentki. W szczególności nie zalecam pojawiania się na wizytach z osobami towarzyszącymi.

Tak jak zawsze pozostaje także do dyspozycji pacjentek drogą sms'ową (691-446-558) i mailową (urszula@pieprzyca.pl).

Dziękuję za Państwa dotychczasowe zaufanie i wyrozumiałość.

Z wyrazami szacunku,
Urszula Pieprzyca

Subskrybuj nasz
newsletter

***Wysyłamy raz w miesiącu.